Adelle

50 Shades of Me aneb Mé kouzelné já

Kdopak je ta osůbka, co to tu píše?

Během jednoho krásného červnového dne se maličkaté holčičce konečně zachtělo na svět. Narodila se celá modrá (merlinužel není Laufeysonová). A ta barva jí už zůstala. Nenajdete věc, kterou nemá v modré.
Ta holčička byla tak krásně roztomiloučká, vlásky blonďaté a kudrnaté jako beránek a na tváři neustálý škleb. Její největší starostí bylo, kdy konečně do řad jejích Barbín přibude Ken, a taky kdy se sama naučí číst.
Pak nastoupila do školy s tím, že číst už dávno uměla, a poznala milion úžasných a otravných lidí, kteří jí změnili život. Úspěšně zakončila základní vzdělání, složila přijímací zkoušky a teď se dobrovolně morduje na prestižním gymnáziu, které ale miluje. Z malé holčičky se stala protivná puberťačka, šílenec, klavíristka a především knihomolka, která už neměla vůbec žádné stopy po kudrnatých blonďatých vlasech. Neustále všechny otravovala s tím, že knihy jsou to nejbožejší, co kdy vzniklo, všude podporovala dobrou hudbu a mluvila. Mluvila, mluvila a mluvila. A pak svoji řeč převedla do černobílé podoby a začala psát.
A to jí zůstalo.

Jinak jsem taky závislá na čokoládě, SSS (spoustě sexy superhrdinů, jinak také krycí jméno pro marvelovky), animácích, svojí rozkošné ségře, cestování, kreslení a jak už bylo zmíněno, psaní a knihách. Prohlašuju se za prvotřídního knižního narkomana a nestydím se za to.

Někde v článcích můžete najít moravské a hanácké nářečí. Jsem z Moravy poblíž Olomouce, takže nějaké to jou, rožnout a tak se do článků dostane vždycky.
Pokud jste úchylní ještě na další věci, co jsem na sebe kdy práskla, určitě toho spoustu najdete v různých tazích.

S láskou,
Adelle

Co ráda čtu?
 - YA, dystopie, fantasy, a když mám náladu, přelouskám všechno. Ale horory e-e.

Co poslouchám?
- Miluju tvrdou hudbu. Naprosto vážně. Three Days Grace, Asking Alexandria, Rammstein, Hollywood Undead, Eluveitie, Linkin Park, metalové covery Taylor Swift a dalších popových písniček. Na to jsem fakt ulítlá.
- Ale pak mám tady pár crushů na hudbě, co se totálně míjí s mým výše uvedeným vkuse. Třeba jako Troye Sivan. Doteď nevím, jak se to stalo, ale jop, poslouchám ho taky.

Co sleduju?
 - Nikdy nevyrostu z animáků. DreamWorks, Disney, Pixar, to je moje. Naprosto miluju Jak vycvičit draka a Frozen je taky má srdcovka. A i když už ty filmy znám nazpaměť, Drž hubu, Slunce, seno... a filmy s Belmondem mě nikdy neomrzí.
- Mimo klasik a animáků jsem zaláskovaná do nizozemského filmu Kluci. ♥ Protože to je prostě skvost.
- Co se týče seriálů, Merlin je moje number one. A pak Riders of Berk, když mám náladu.

KONTAKTY:

E-mail | Goodreads Databáze knih | Facebook (osobní) | Facebook (blogu) | Twitter | Instagram | Pinterest Ask.fm | Serialzone | Haar

2 komentáře:

  1. Tvoje blogové pozadie mi niečo pripomína. Hm.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je jedno z nabízených od Googlu... a jak tak koukám, máme stejné :D

      Vymazat

Děkuji Vám za všechny krásné komentáře! ♥